Сумка через плече жіноча родзинка на ремінці

Носити сумку через плече – загальна прерогатива і чоловіків і жінок, адже це той аксесуар, який можна віднести до категорії “унісекс”. Проста справа – повісити на ремінець будь-яку сумку. Однак сумка через плече жіноча хоч і походить від древніх чоловічих мішечків для грошей, але за століття дуже вже еволюціонувала. Навіть в незапам’ятні часи чоловічий аксесуар мав скромний непоказний вигляд, чого не скажеш про жіночі його варіанті.

Як і зараз майстри сумкової справи використовують увесь арсенал декоративної творчості, властивостей різних матеріалів, колірної гами, щоб жінка захоплювалася своєю міні-сумкою через плече. У нашого бренду Пекотоф чудові сумочки до того ж і шикарної якості. Наші фахівці навчені цьому ремеслу і щедро діляться з замовниками результатами своєї праці.

 Правило вибору виду сумки жіночої через плече

Одне лише бажання модниці більше не втрачати свою сумочку призвело до винаходу наплечного ремінця. І тільки від довжини ременя залежить, на якому рівні будуть знаходитися жіночі маленькі сумки через плече. Тому розумно вибирати між сумочкою, оснащеної ремінцем з регулюванням або мати в гардеробі кілька сумок через плече з різними по довжині ременями. Основне правило таке: місце, куди сумочку помістить ремінець, буде найпомітнішим в образі. Отже, виділяйте ту частину тіла, яку ви хочете презентувати світу без оглядки на недоліки.

У всьому океані різноманітності сумок через плече виділяють основних три категорії:

  • для урочистих випадків;
  • повсякденні;
  • оригінального дизайну.

Перший тип характеризує багата прикраса у вигляді вишивки з металізованих ниток, розсипи каменів, оксамитового покриття. Для виготовлення повсякденних варіантів сумки через плече застосовують шкіру класичних відтінків, правильної геометрії форм, стриманою фурнітурної обробки. В оригінальному дизайні сумок жіночих через плече фонтанує вся невгамовна енергія творчості майстрів. Химерні форми, ультрамодні принти, сполучуваність не поєднуваних елементів, шкіра екзотичних тварин – все це обов’язкові атрибути сумки через плече для відважних любительок моди.
Жіноча сумка через плече фото

Жіночі маленькі сумки через плече – аксесуарна ювелірність для кожного дня

Навіть якщо у сумки є стаціонарна ручка, то, як правило, в комплект додається знімний ремінець. Виробники дуже добре вивчили потреби сучасної жінки, а головна з них – здійснення багатьох справ одночасно. А майстерність дизайнерів дозволяє насичувати функціональність сумки через плече вишуканістю.
І тут розмір має значення. Звичайно, прикрасити жіночу маленьку сумку через плече під стать ювелірної роботи. Її розмір зобов’язує зважувати достатню насиченість кожним елементом, щоб візуально не перевантажити її. Зате результат перевершує очікування – така сумочка стає улюбленим аксесуаром. З переліку модних щорічних тенденцій вона не йде вже кілька сезонів, не виняток і наступний. Справжнім модницям дизайнери радять віддавати перевагу жорстким каркасних формам міні сумок через плече, виконаним з матової шкіри і неймовірно крихітного розміру, більше схожих на футляр для окулярів.

В основі гардероба шкіряна жіноча сумка через плече

Вир розробок нових тенденцій форм, стилю, кольору, декорацій у сумок здатний закрутити голову навіть найдосвідченішим дамам. Ця різноманітність надає стильним туалетам циклічного оновлення, але незмінною його капсулою залишається шкіряна жіноча сумка через плече. Наявність в гардеробі великої кількості тканинних, металевих або вінілових аксесуарів, але якщо в ньому немає цього виробу в шкірі, то відсутній фундаментальний базис. В такому випадку необхідно купити шкіряну жіночу сумку через плече в класичному виконанні традиційного кольору. У магазинах нашого бренду Пекотоф ми пропонуємо до покупки капсульні колекції цього аксесуара з додатковою можливістю прикрасити його вишивкою на ваш розсуд.

Рекомендовані товари

Залишити відгук:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *