Сумка-месенджер

Відображаються усі з 3 результатів

Сумка-месенджер — елегантний органайзер

Сумка женская в стиле мессенджер TRIPOLLYКругообіг повсякденних справ затягує в свою воронку кожного з нас. У такі хвилини дуже хочеться не відволікатися на пошук речей, які повинні бути весь час під рукою. У господині на кухні для цього є фартух з кишеньками, майстер надягає пояс монтажника з кобурою для дрилі та іншого спорядження. Для людей, які хочуть відчувати себе комфортно при виході з будинку, виготовляють сумку-месенджер. Цей аксесуар має низку незаперечних переваг:

 • Чудова місткість;
 • Оптимальні розміри;
 • Підвищена зносостійкість;
 • Широка функціональність;
 • Варіативність форм;
 • Стильове розмаїття;
 • Великий кольоровий діапазон;
 • Зручність перенесення.

Додавши сумку-месенджер в свій гардероб, вам не доведеться ламати голову над тим, як взяти з собою багато потрібних предметів і при цьому приголомшливо виглядати. Власникові такого аксесуара залишиться насолоджуватися свободою рук і стильним аутфітом.

Шкіряна сумка-месенджер — ідеальний варіант для сумок довголіття

Універсальний і приємний на дотик матеріал шкіра — визнаний галантерейний король. Йому підвладні різні форми, розміри, колір і фактури. У це співтовариство прагнуть кращі представники царства фурнітури і декору. Сумка-месенджер всім своїм виглядом заявляє про солідность і респектабельность. Шкіряний аксесуар порадує жінок розмаїттям кольорів і декору, а чоловіків — практичністю. Такі аксесуари відносять до категорії унісекс. Носити їх пропонують:

 • на плечі
 • на поясі
 • в руці

Шкіряна сумка-месенджер підзабула вже й про свойого пращура — почтальонку. Ще б пак, в ній тепер носять не просто повідомлення в конвертах, цей аксесуар став своєрідним центром комунікації з відеозв’язком на планшеті, голосовою поштою в телефоні і музикою в навушниках. Всі ці гаджети та багато іншої корисності благополучно поміщаються в сумці з логотипом бренду Пекотоф.

Пильний погляд на чоловічі сумки месенджери

Сумка в стиле мессенджер Ronny BrownПопулярність сумок-месенджерів у жіночої частини населення передбачувана, адже їм властиво «зачаровувати» чоловічі аксесуари і «переманювати» на свій бік. Після такого витонченого «викрадення» штучка доповнюється декором, стаючи все менше схожою на свого чоловічого брата. Прихильність сильної половини чоловічі сумки месенджери отримали завдяки партнерству, перевіреного роками служби.

Чоловік обов’язково зверне увагу на якість фурнітури, яка прикріплює ремінь до основного корпусу сумки, на міцність застібки і карабіна. Будьте впевнені, що дрібниці у вигляді потаємних кишеньок, які забезпечують збереження цінного змісту або зовнішніх відділень і дозволяють швидко дістати потрібну річ, безсумнівно сподобаються чоловікові будь-якого віку. Чоловічі сумки месенджери дозволяють власнику комфортно відчувати себе в багатолюдних скупченнях, пробираючись в натовпі, в поїздках в громадському транспорті, під час прогулянки з дитиною.

Купити сумку-месенджер краще у галантерейного лідера

Щоб сумка розкривалася в кожному вашому образі, в ній повинен бути закладений якісний і стильний ресурс. Черпає вона його з надійного матеріалу і дизайнерської задумки. Ці виробничі складові в компанії Пекотоф відточені багаторічним досвідом роботи. Тому запрошуємо вас купити сумку месенджер в нашому інтернет-магазині.