Про нас

Аксесуари – без них не обійтися. Вони важливі, вони незамінні, адже завдяки ним людина формує свій образ, представляє себе навколишнього світу. Приємно, коли вони несуть ще і користь, функціональні та якісні.

До аксесуарів відносяться:Ассортимент сумок от Пекотоф

  • окулярі;
  • шарфи, хустки;
  • ремені;
  • гаманці;
  • сумки;
  • біжутерія;
  • парфуми.

Всі вони прикрашають нас і допомагають бути унікальними. А що може підкреслити самобутність людини краще, ніж брендові сумки?

Сумки українського виробництва в інтернет магазині

Наш інтернет-магазин – це підприємство, яке пройшло довгий шлях від кожгалантерейной фабрики до магазину, що виготовляє брендову продукцію. Ми весь час спеціалізувалися на створенні шкіряних сумок. Протягом багатьох років нашого становлення, починаючи з 1994 року, компанія переймала світовий досвід в пошитті модних виробів, щоб кожне творіння ставало шедевром. Зараз ми виробили свій неповторний стиль, що дозволяє нам виготовляти брендові сумки. Головні їх характеристики:

  • якість;
  • унікальність.

Наша продукція – це, в першу чергу, якість. Якість матеріалів і комплектуючих для роботи, продуманий дизайн і чудове виконання. З огляду на все сказане вище, наш магазин надає гарантію в 12 місяців на наш товар. І повернення або обмін сумок, в разі, якщо помічений виробничий брак.

Унікальність проявляється в винятковості колекцій. Ми не женемося за кількістю, тому кожен вид виробляється в декількох примірниках. Ряд моделей взагалі робляться лише під замовлення.

Купити брендові сумки в Києві

Кожаный клатч Ganine Gray ф. 1Інтернет-магазин Pekotof – це слідування традиціям, принципам і відповідальності за свою роботу. Вироби, які ми створюємо, витончені, стримані і прекрасні. Саме це може охарактеризувати їх стиль як неокласичний – це сучасна інтерпретація класики. Ми дбаємо про своїх клієнтів, слухаємо і чуємо їх. Так ми вдосконалюємося. Після виготовлення і перед відправкою кожен продукт перевіряємо для того, щоб ви отримали найкраще.

Також на нашому виробництві зовсім небагато людей працює. Дружний колектив робить атмосферу затишною і більш творчою. І все, що ми робимо, ми робимо з душею!

Наша компанія пишається тим, що створює якісні сумки: вони красиві, функціональні і, що називається, “поза часом”. Купуйте брендові сумки українського виробництва Pekotof і насолоджуйтеся придбанням.

Нам приємно радувати Вас знову і знову!