Маленька сумка – вінець масштабної геніальності

Продуманий до дрібниць образ приверне безліч поглядів, отримає оцінку наявність недешевих акцентів в ньому, але запам’ятається та деталь, яка вражає оригінальністю. А що найкращим чином фіксується в пам’яті, як не мала за розміром штучка з величезними покладеними на неї надіями? Маленька сумка бере на себе ці функції вже не одне століття. Принцип її привабливості закладений в знаходженні в величезному просторі маленької унікальності. Взявши в руки таку «піщинку з усього незліченного пляжу» у власника з’являється відчуття радості довгоочікуваної зустрічі з дорогоцінною річчю. У такому аксесуарі ви не знайдете купи паперів, які раз у раз повертають ваші думки в ділове русло. Там відсутні речі вашої дитини, які ви зазвичай носите для зручності дитячого догляду. Маленька сумка не зберігає пакет молока або булку хліба. Всього цього, відволікаючого вас від самої себе, там немає – просто тому, що воно там не поміститься.

Наш бренд Пекотоф вважає правильним наділяти жіночу маленьку сумку функціоналом, даруючи тонкій натурі легкі життєві враження.

Маленькі жіночі сумки – зірки аукціонних домів світу

Ринок продажу виняткових, популярних, гарних товарів запропонує всім охочим взяти участь в аукціоні і купити маленьку сумку від провідних дизайнерів. Цей вид аксесуарів має високу популярність, а вартість таких лотів також велика. Майстерність їх пошиття досягає віртуозності, підтверджуючи всім відому приказку «мала штучка червінчик, а ціна велика». Сучасні матеріали повним ходом проникали в галантерійне виробництво. Вінілові, гумові, клейончасті, металеві супутниці побували в руках у кожної модниці.

А ось шкіряні сумочки ніколи не втрачають своєї актуальності. Нашу компанію Пекотоф відрізняє шанобливе ставлення до класики для сумок жанру. У ній ми черпаємо гармонію і натхнення, тому і наші сумки змушують битися жіночі серця частіше. Маленькі жіночі сумки – органічний і ключовий елемент всіх наших колекцій. Аксесуар невеликий, але уваги якості роботи ми приділяємо багато, адже купуючи його у нас, ви знаходите надійний продукт за невисоку ціну.

Маленька жіноча сумка фото

Всі жіночі маленькі сумки чарівні в своїх назвах

Розмір у цього акценту в гардеробі малий, але поставитися до вибору форми і кольору необхідно з усією ретельністю. Справа в тому, що від цього залежить оцінка загального враження. Існує кілька підходів до класифікації, але деякі назви маленької сумки присутні у всіх них:

 • багет – округла форма застібається збоку або зверху, має коротку ручку;
 • відро – з щільним дном, має стійку форму кисета;
 • бананка – у формі фрукта, носиться як на поясі, так і через плече;
 • кисет – мішечок з довгою ручкою для носіння на плечі;
 • конверт – схожий з канцелярською приналежністю, але з застібкою-кнопкою;
 • клатч – має лаконічний вигляд, але не обмежений різноманітністю форм і матеріалів;
 • месенджер – висить на довгому ремінці, фронтальне закриття внахлест попереду;
 • мінодьер – виготовлений зі штучного матеріалу, має каркас збільшеної жорсткості;
 • пошет – гаманець без ручок;
 • саквояж – еволюціонував з великої дорожньої сумки в маленьку повсякденну супутницю, у якій стійке дно і форма;
 • сідло – має напівкруглу форму з клапаном внахлест і довгий ремінець;
 • сетчел – застібається на ремінці, обов’язково з пряжкою, присутній в жорсткій і м’якій формах.

Загалом, вибір величезний, проте слід пам’ятати, що маленька сумка підкреслить вашу силу і якщо природа щедро обдарувала формами, то зверніть увагу на більші варіанти. Враховуйте також і довжину ручки – місце, куди вона помістить сумочку, приверне найбільшу увагу оточуючих. Отже, з її допомогою сміливо відводьте погляд в бік виграшної композиції. Сумка на плечі – ніжки і талія не помітні, в області пояса – осина талія всім помітна, в витягнутій уздовж тіла руці – ніжки під прицілом поглядів.

Приходьте в Пекотоф, щоб купити маленьку сумку з величезним потенціалом

Крокуючи по життю, ми виявляємо потребу у великій кількості речей. Звичайно, їх не вмістити в маленьку сумку, але деякі вимоги до неї у нас є. Модельєри нашого бренду Пекотоф присвячують не один день роботи виготовлення якісної і стильної речі. Тому в нашому каталозі присутній широкий модельний ряд шкіряних сумочок. У нас вам надається можливість не просто купити маленьку сумочку, а вибрати її колір, фактуру, варіант обробки у вигляді вишивки, фурнітуру. Адже ми як ніхто інший розуміємо, що справжня модниця відобразиться в вишуканих дрібницях!

Рекомендовані товари

Залишити відгук:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *