Чоловічий рюкзак впевнено оселився в гардеробі стильного чоловіка

Жінка відчуває себе в море фасонів, фактур, відтінків і силуетів як риба в воді. Чоловічий гардероб такою насиченістю похвалитися не може. В такому випадку, для них вибір відповідного стильного аксесуара – пріоритет. Чоловічий рюкзак – це як раз та річ, без якої в справі вираження свого бачення гардероба не обійтися. Не один сезон стильні чоловічі рюкзаки проносяться по подіумах модних показів. Спортивний його родич полюбився за свою зручність і місткість, а також за розвантаження рук. Солідні ділові чоловіки підхопили комфортний аксесуар, одягнений в стильну форму.

Для серйозних зустрічей, як правило, підбирають строгу модель зі шкіри високої якості і мінімумом фурнітури. Але якщо ви хочете піднести осінній подарунок, то зупиніть свій вибір на чоловічому рюкзаку із замші теплих відтінків, що нагадують про листя в парку, і так гармонійно поєднується з твідом або шерстю в одязі. Отже, так як чоловічий рюкзак має обмежену різноманітність форм, то весь упор дизайнери нашого бренду Пекотоф роблять на можливість вибору фактур і фурнитур.

Чоловічий шкіряний рюкзак – компроміс між практичністю і елегантністю

Чоловічий гардероб не схильний до химерності, адже його девіз – практичність, екіпірована в стильні лати. Стильні чоловічі рюкзаки вже давно не викликають у нас спогадів про шкільні роки і портфелі. Вони спокійно поживають на плечах як студентів, що цінують комфорт, так і у бізнесменів, яких приваблює в них практичність і діловий стиль. Стильний чоловічий рюкзак став необхідним аксесуаром для створення цілісного образу. Для цього в колекції кожного модного будинку вони показані в різних матеріалах – від штучних до натуральних. Однак чоловічий шкіряний рюкзак набув статусу нестаріючої класики, хоч і обіграний він сміливо і натхненно. Чоловіки однаково консервативні як і здатні на рішучі експерименти. Для них майстри нашого магазину Пекотоф не обмежили покупку будь-якими рамками. Ми запропонуємо вибрати всі компоненти майбутнього виробу, додати йому оригінальності за допомогою деталей вишивки або включення елементів фурнітури.
Чоловічі рюкзаки фото

Чоловічий рюкзак – триєдиний супутник життя

Підбираючи чоловікові рюкзак, враховуємо його спосіб життя, настрій і мрії. Чоловічий рюкзак здатний облагородити образ, підтримати щоденний ритм, додати солідності.

Кожен рюкзак можна віднести до однієї з трьох категорій:

  • спортивний, який своїм функціоналом не обмежує буйство кольорів;
  • діловий, що відрізняється стриманою колористичної лінійкою, а також вишуканістю матеріалів;
  • стильний, якому властиві сміливі неординарні дизайнерські підходи в вираженні образу.

Безсумнівно, що аксесуар для кавалера повинен володіти рядом чоловічих властивостей:

  • Бажаний факт регулювання довжини плечових ременів, наявність у них масажних або м’яких властивостей, відсіку для навушників, окулярів, кишені для гаджета.
  • Бічні компресійні ремені знімуть додаткове навантаження.
  • Додаткова ручка для НЕ плечового використання розширить практичність.
  • Спеціальне відділення для ноутбука – визнана необхідність міського жителя.
  • Кишені, які зачиняються на блискавку вбережуть вміст чоловічого рюкзака.
  • Циркуляція повітря між спиною і матеріалом рюкзака забезпечується наявністю системи комфорту.
  • Можливість додаткової комплектації органайзером додасть функціоналу.

Вам буде приємно купити чоловічий шкіряний рюкзак за прийнятною ціною в Пекотоф

Щаслива людина наповнює своє життя тисячами солодких моментів, а свій повсякденний образ гармонійними грамотними деталями, продуманими в аксесуарах. У нашій компанії Пекотоф модельну лінійку стильних чоловічих рюкзаків наповнюють зразки різних фасонів і напрямів. Наша велика колекція, яка додасть завершеності з однаковою цілісністю і діловому і кулуарного образу, доступна до замовлення з можливістю вибору клієнтом бажаного кольору, фактури і доповнень. З чоловічим шкіряним рюкзаком від Пекотоф крокувати по дорогах сучасного мегаполісу зручно, практично і необтяжливо для гаманця.

Рекомендовані товари

Залишити відгук:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *