Спортивні сумки шкіряні

Відображаються усі з 2 результатів

спортивні сумкиБагато дівчат і жінок неодноразово ставили за мету записатися в спортзал, але так і не досягли її. Хороший спосіб мотивувати себе — купити спортивну сумку. Він підходить тим людям, яким не подобається, коли речі лежать без діла. Виконати перший крок на шляху до досягнення мети — це вже половина справи.

Сумка для будь-якого заняття (басейн, тренажерний зал, йога) повинна відповідати таким критеріям:

  • Місткість. Адже у виріб повинен вміщувати чимало речей — взуття, купальник, рушник.
  • Зносостійкість. Якщо ви часто відвідуєте спортивний заклад, цей критерій дуже важливий.
  • Вологостійкість. В умовах підвищеної вологості ніколи думати про те, куди покласти аксесуар, щоб не постраждав його зовнішній вигляд.
  • Легкість. Важка сумка посилить втому після тренування.
  • Простий догляд. Навряд чи кому-небудь хочеться витрачати час на тривале очищення виробу.

Шкіряні спортивні сумки — органайзери вищої категорії

Підбираючи аксесуар для активних видів діяльності, придивіться до спортивних сумок зі шкіри. Цей матеріал відповідає всім вимогам комфортного перенесення спортивного одягу та інвентарю. Тим більше, що спортивні сумки відрізняються за:

  • Розміром. Для занять йогою підійде невеликий аксесуар, а для футболу потрібна містка модель, в яку буде вміщуватися все необхідне спорядження.
  • Стилем. Сумка повинна подобатися і бути красивою, щоб додатково мотивувати вас на регулярні походи на тренування.
  • Функціоналом. Кожен вид спорту відрізняється своїм набором приладдя, яке обов’язково має компактно вміщатися в різноманітні кишеньки і відсіки. До того ж сумка повинна зручно переноситись за допомогою ремінців або ручок.

Сумки спортивні дорожні знадобляться на тренуваннях і в поїздках

сумка спортивна дорожняБудь-яка поїздка передбачає попередній збір необхідних речей. Ми купуємо сумку для багажу, яка відповідає масштабу виїзду. Валіза громіздка, але і вмістка. Рюкзак звільняє руки, але в нього не все вміщується. Стильним мандрівникам підійдуть сумки спортивні дорожні бренду Pekotof. Вони виготовлені з елегантної шкіри. Виробам притаманний ергономічний крій, ручки зручної довжини, які продубльовані міцною тесьмою. У комплект входить ремінь на плече зі шкіряною вставкою від натирання.

Щоб в дорозі не так гостро відчувати втрату звичного комфорту, в дорожніх сумках спортивного стилю передбачені об’ємні кишені на застібках, в які ви зможете скласти приємні і необхідні дрібниці і не турбуватися про їх збереження. Компактний, але місткий аксесуар підкреслить вашу прихильність до спортивного стилю, додавши образу елегантності та шику.

Де купити спортивну сумку

З хорошою сумкою в руках можна навчитися зберігати бадьорість в будь-якій ситуації. Купити спортивну сумку кращої якості, по добрій ціні, щоб карколомно виглядати, можна інтернет-магазині Пекотоф. Ми виробляємо аксесуари власного дизайну, використовуючи висококласні матеріали.