Жіночі ділові сумки і бізнес сумки

Показано 1–12 із 19

Ділові сумки — витончена інвестиція в майбутнє

Сумка женская в деловом стиле MERIДля бізнес-леді дуже важливо створити візуальну картинку для зміцнення свого статусу або успішної реалізації своєї ідеї. Адже правило зустрічі по одежі працює і понині. Образ серйозної людини витканий з багатьох факторів, в перелік яких входить правильний вибір ділової сумки.

Чим же вона відрізняється від повсякденних і святкових аксесуарів? На ній немає акрилайтів і рядка, що біжить, яка інформує про солідності ваших намірів. Вона не обклеєна банківськими купюрами, які інформують про фінансові можливості. Ділові сумки працюють комплексно, але для цього вони бути:

  • досить місткими;
  • в злагоді з актуальними тенденціями;
  • зручними і практичними;
  • без пафосу;
  • надійними.

З таким аксесуаром ви будете повністю зосереджені на роботі, до того ж ділова сумка забезпечить вам презентабельність.

Правильно обираємо жіночі ділові сумки

Щоб жіноча ділова сумка була зручною і приносила естетичне задоволення, визначтеся з такими параметрами:

  • Розмір. У разі частого зберігання у жіночій ділової сумці папок для паперів, зупиніться на тій моделі, в якій вони без проблем поміщатимуться. Але якщо для роботи достатньо і телефону, то в великій сумці його буде нелегко знайти одразу. У такому випадку краще віддати перевагу невеликій моделі.
  • Матеріал. Аксесуар, який не тримає форму, прибережіть для походу в кафе з подругою. Ділова сумка зовні повинна виглядати так само стійко, як і ваш і ваш характер.
  • Кольорова гамма. На допомогу прийдуть базові галантерейні кольори. Однак маленькі відхилення від норм все ж можна собі дозволити.
  • Фурнітурна складова. Декоративні елементи будуть відволікати увагу, тому нехай їх буде якомога менше.

Жіночі бізнес-сумки — союз практичності і презентабельності

Сумка мужская в бизнес стиле VirgioДілова жінка з театральною майстерністю користується найменшою можливістю продемонструвати світу рішучість своїх намірів. Для цього бізнес-вумен у своєму арсеналі щосили використовують ділові аксесуари з натуральної шкіри. Адже цей матеріал краще ніж інші схильний до трансформацій і витримує не одне випробування частими перельотами, зустрічами в різних кліматичних умовах.

При цьому шкіряні жіночі бізнес-сумки не втрачають свій розкішний вигляд, але за умови, що зроблені вони згідно із високими технологічними вимогами. Модельєри і майстри виробничих цехів компанії Пекотоф, спираючись на свій багаторічний досвід, виготовляють ділові сумки преміум сегменту. Наші вироби характеризуються чіткістю і лаконічністю ліній, високою якістю фурнітури, елегантністю колірних рішень.

Запрошуємо купити ділову сумку у солідного виробника

В ідеальній сумці для бізнесу велике значення мають деталі. Тому доцільно купити ділову сумку з рівними швами, продуманим функціоналом, міцним дном та підкладкою. Тоді у вас в руці завжди буде знаходитися надійний партнер. За такою покупкою запрошуємо на наш сайт. Ми впевнені в тому, що у нас ви знайдете відповідний виріб.