Зелена сумка і клатч зеленого кольору

Відображаються усі з 10 результатів

Життєрадісна зелена сумка — ковток свіжості в образі

Сумка в изумрудном цвете ROSSOВигадуючи луки із залученням зеленої сумки, не звертайте увагу на стереотипні асоціації цього кольору із банкнотами. Цей колір гідний великих висот дизайнерского мистецтва, тому що він — символ самого життя. Зелені сумки несуть голосну заяву на розкіш. Часто до їх покупки не доходить справа, але думки багатьох модниць все таки належать цим аксесуарам.

Найбільша кількість відтінків, які бачать наші очі, із зеленого спектру. Недарма цей колір поспішив в неоновий ряд і став всесвітньовідомим. Завдяки різноманіттю відтінків, зелені сумки упевнено зайняли позицію must have у юних кокеток та зрілих дам. Насичений зелений своєю присутністю подарує сумці таємничу чарівність, нагадає про містичні обійми чародійського лісу, в якому живе Мавка. У продуманному образі аксесуар дає вам можливість перемикання на творчу хвилю, а оточуючим — картинку, яку легко запам’ятати.

Чому варто купити жіночу сумку зеленого кольору

Зелена сумка підходить для втілення багатьох образів, головне дотримуватися правил поєднання кольорів. Вона стане чудовою альтернативою аксесуарам типових тонів, треба лише «погратися» при виборі підходящого відтінку. Перед тим, як купити жіночу сумку зеленого кольору, зверніть увагу на її переваги:

  • Чоловіки з цікавістю розглядають даму, у якої є такий аксесуар.
  • Наявність в руках леді зеленої сумки характеризує її як таку, у якої чудовий смак, сміливий погляд на моду і велика різноманітність сумок в шафі.
  • Багатство відтінків без труднощів допоможе теплою або холодною присутністю в численних ансамблях.
  • В образах будь-якого стилю буде вона доречна.
  • Аксесуар терплячий до сусідства майже з усіма декоративними елементами.
  • На сторінках сайту бренду Пекотоф доступний широкий модельний ряд, ви можете купити жіночу сумку зеленого кольору зі шкіри незвичайного дизайну з оригінальною вишивкою.

Клатч зелений проведе бадьору кольоротерапію

Сумка кросс-боди зеленая LARAСхожість з банківськими купюрами притаманна зеленим клатчам прямокутної форми, підтримують цю рису і невеликі розміри аксесуара. Безумовно, така особливість першого візуального сприйняття грає на користь аутфітам в діловому стилі. Парадокс полягає в тому, що важливість розміру сумочки відходить на другий план, головну скрипку віддали кольору. Він повністю розкриває свою красу, оскільки займає центральне місце на стриманому тлі.

З такою ж легкістю керує ситуацією клатч зелений в образах інших модних стилів. У невеликих розмірах випускаються сумочки з вишуканих матеріалів: оксамиту, замші, парчі, шкіри рідкісних рептилій, хутра. Таким чином виграшно поєднуються філігранність і ексклюзивність. Презентуючи клатч з лакової шкіри зеленого кольору, будьте спокійні: ваш подарунок буде милим серцю тривалий час. Його власниця не один раз відчує себе королевою вечора.

Зелена шкіряна сумка — практична альтернатива аксесуарам базових відтінків

Над створенням і виробництвом зелених сумок технологи компанії Пекотоф працюють не один рік. Все це для того, щоб ви мали можливість володіти практичною і елегантною продукцією. Експериментуючи з формами, фактурами, стилями, ми комплектуємо наші сумки незмінною якістю матеріалів, професійним виготовленням, індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Спробуйте мислити непересічно і купіть жіночу сумку зеленого кольору!