Синя сумка і клатч

Показано 1–12 із 27

Синя сумка YaninaКолір синього моря або небосхилу заворожує не тільки наших сучасників. Він давно був втілений в різних матеріалах, а своєю появою зобов’язаний лазуриту. Мінерал подрібнювали в пил і за допомогою цього порошку фарбували вироби. Вартість такої краси зашкалювала, тому синій колір був присутній в гардеробі тільки знатних людей.

Синя сумка досі символізує елегантність і строгість. Вона стала універсальним і бажаним компонентом гардеробів модниць. Цей аксесуар багатогранний: може задавати одну стилістичну ноту, а при заміні якого-небудь компонента в образі розкривається по-іншому. Сині сумки такі хороші, що реалізуються багатолико, а розділити їх можна за:

  • теплотою або холодністю відтінку;
  • розмірами;
  • формою;
  • доповненням в декорі;
  • функціональними особливостями;
  • стилем.

Категорій чимало, а за віковим цензом їх можна і не ділити, адже цій любові всі віки покірні.

Синя сумка — паличка-виручалочка з королівською родзинкою

Сумка небесного кольору гідно прийме в дружнє коло одяг і взуття інших кольорів. Вона обдарує видгяд одночасно оригінальністю і спокоєм, при цьому забезпечить власниці належну увагу.

Ми не випадково звернулися до цього матеріалу, адже саме він вбереже вироби від негативних зовнішніх впливів і подарує роки блискучих виходів з ними. Догляд за такими аксесуарами простий, до того ж спектр елементів їх декорування широкий. Ми пропонуємо вам замовити вишивку на синій сумці різнокольоровими нитками або в тон шкіри, адже таким чином в аксесуар можна додати пікантність.

Синій клатч незамінний при відповідальних зустрічах

Синя сумкаНевеликого розміру синій клатч зустрічається в гардеробі:

  • жінок;
  • чоловіків;
  • молоді.

Цей атрибут заслужив гендерну рівність завдяки вмінню гармонізувати зайву напругу пристрастей і втихомирити цілеспрямованість тактовністю. Кожного, хто озброїться синім аксесуаром, в діловому колі приймуть за людину відповідальну, мудру і надійну.

Однак обережність при виборі відтінку синього клатча не завадить. Варто йому придбати зеленувато-чорні ноти, як тут же в його характері заграє увертюра до легковажного виступу. Та й в лаковій шкірі клатч швидше за все заблищить по-різному, відповідно до ансамблю, в якому він виступає. Загалом у аутфітов, що включають синій клатч, попереду неоране поле для експериментів.

Які жіночі сині сумки купити для модного лідерства

Цьому кольору притаманні благородні відтінки, наприклад, сапфіровий, блакитний, кобальтовий. Тому матеріал, з якого виготовлена синя сумка, зобов’язаний бути благородних кровей, якщо звичайно ви бажаєте обдарувати присутніх монаршою увагою. Використовуючи в образі якісний аксесуар, можна претендувати на титул королеви стилю. Галантерейні вироби синього кольору представлені в інтернет-магазині вітчизняного бренду Пекотоф. Ми гарантуємо якість, оригінальність і уважне ставлення до покупця.