Сумки під рептилію і зі зміїним принтом

Показано 1–12 із 16

сумки под рептилиюМодниці по-різному ставляться до сумок під рептилію. Вся справа в асоціаціях з крокодилами та іншими холоднокровними тваринами. Одних характерна фактура таких виробів притягує, як магніт, а інших відштовхує. Проте, аксесуари з крокодиловим принтом давно набули статусу елітних. Включаючи сумку під рептилію в образ, автоматично нагороджують його шляхетністю і елегантністю. Зустріти «екзотичну» сумку можна в:

  • різних розмірах;
  • різних формах;
  • широких колористичних спектрах;
  • зручних функціоналах;
  • декоруванні доповненнями.

Така багатоликість неординарної речі призводить до того, що фактурні аксесуари зустрічаються в аутфітах різних стилів. Їх висока комбінаторність проллє виграшне світло на образ в діловому стилі, проте не доречним буде використання в спортивному луці.

Практична незвичайність: сумка з натуральної шкіри під рептилію

Аксесуар, виготовлений зі шкіри рідкісних порід тварин, коштує чималих коштів. На щастя, виробники вміють імітувати візерунок на натуральних матеріалах. Тому сумка з натуральної шкіри під рептилію — відмінна альтернатива дорогому примірнику. Властивості цього матеріалу дозволяють розробляти моделі різної геометрії, випускати в маленьких і великих розмірах. Шкіра відмінно фарбується, різнокольорові крокодилячі сумки популярні серед молоді. Ця галантерейна сировина піддатлива для розробки функціональних складових сумок, таких як ремені, кишені.

М’яка респектабельність сумок зі зміїним принтом

сумки зі зміїним принтомСумки із зміїним принтом завжди в тренді, так як вони просто «дихають» концептуальністю. Дизайнери зачаровуються цим принтом з року в рік, а разом з ними і модниці. Сумка, зміїний принт якої характеризується незвичайним ультраядовитим забарвленням, цінується любительками ексклюзивних речей. Але не варто забувати, що такий аксесуар непростий, його потрібно дозувати і поєднувати з однотонними нарядами без орнаменту. Сприймайте такий аксесуар як прикрасу, адже він вартий уваги.

Модна порада: повторіть обриси лусочок в манікюрі, щоб наділити образ оригінальністю.

Де купити сумку під рептилію високої якості

Для того щоб купити сумку під рептилію в Україні, не потрібно відвідувати десятки онлайн і оффлайн магазинів, досить заглянути на сайт Пекотоф. Нашу галантерею відрізняє висока якість, стильний дизайн і оригінальні декори. Для вашої зручності сумки розроблені з відмінним ступенем функціональності. Замовлення візьмуть привітні консультанти, а доставлять в термін довірені перевізники. Всі ці параметри для нас вже давно не екзотика, оскільки ми цінуємо своїх клієнтів.