Коричневі сумки і клатчі

Показано 1–12 із 36

Велика коричнева сумкаДинамічна мода кожен сезон диктує нові тенденції в усьому, включаючи колір. Справжні модниці продовжують експериментувати, підбираючи до образів потрібний тон сумки. Коричневі жіночі сумки гордо спостерігають за цими перевтіленнями, не побоюючись за свою популярність. Вони давно поміщені на п’єдестал вічної класики.

Ніякий базовий гардероб не може обійтися без галантерейних аксесуарів такого «смачного» кольору. До того ж, існує велика кількість його відтінків. Глибокі і складні додадуть образу благородства, традиційні — презентабельності, а ніжні — романтичності. Безумовно, що з таким діапазоном втілень коричневі жіночі сумки стають фундаментом бездоганного ансамблю. Природність кольору зовсім не ознака нудності аксесуару. Швидше навпаки, звичні відтінки розслаблюють і дозволяють уяві розвиватися в комфортній обстановці. Результат цього — неординарні сети.

Практичність коричневих жіночих сумок

Чим темніше відтінок коричневого, тим менш помітні забруднення на виробах цього кольору. Отже, коричневі жіночі сумочки з легкістю перенесуть довголітнє використання в умовах мегаполісу: забруднення, темп, який дозволить приділяти багато часу догляду за аксесуарами, прийом їжі на ходу з ризиком поставити нову пляму. Така сумка як вірний друг збереже вміст в таємниці і з вдячністю порадіє одній лише хвилині вашої уваги.

Інтернет-магазин Пекотоф наповнив свої віртуальні полиці великою кількістю сумок натуральних відтінків. Ми розробляємо моделі зі шкіри та випускаємо їх. Наші коричневі жіночі сумки знаходять найвищу ступінь практичності завдяки їх матеріалу. Весь арсенал продукції розбитий на такі категорії:

  • жіночі;
  • чоловічі;
  • дорожні;
  • молодіжні.

У всіх розділах сумочки виконані з високоякісної шкіри різноманітних форм і стилів. До того ж ми пропонуємо популярні послуги для індивідуального оформлення аксесуару — вибір клієнтом кольору та доповнення вишивкою.

Клатч коричневий створює модний фундамент

Коричнева сумочкаНатуральні відтінки слугують fashion-якорями в бурхливому океані моди. Їх природність НЕ приїдається, а дає волю фантазії. Сумка у вигляді клатча може викликати емоції, завдяки своєму кольору. Яскравий базовий відтінок внесе динаміку в образ, а клатч коричневий стане завершальним акордом. Універсальність ансамблевого втілення дозволяє йому виявляти жіночність своєї власниці, яка вибирає стиль кежуал, і її темперамент в стилі мілітарі.

Органічно впишеться аксесуар в стиль кантрі, а діловому образу додасть статусності. Клатч коричневий з лакової шкіри додасть лиску елегантному тотал-луку. Крім відтіночного і фактурного різноманіття в допомогу модницям виробники наділяють свої сумочні шедеври додатковим функціоналом:

  • Довгі плечові ремінці і ланцюжки;
  • Ручка-петелька на зап’ясті;
  • Широка шліца для долоні;
  • Кишеньки всередині.

Сумку коричневу купити доцільно у бренду

Деякі заокеанські галантерейні виробники не надто переймаються якістю своєї продукції, знижуючи репутацію базових речей в гардеробі. Тому, перш ніж купити сумку коричневу, зверніть увагу на її виробника. Реноме бренду часто грає вирішальну роль при виборі якісного продукту. Престиж української компанії Пекотоф відображений і в наших сумочках, пропонуючи вам якість, стиль і уважне ставлення до клієнта.