Кольорові сумки і рюкзаки

Показано 1–12 із 31

цветная сумка с птицамиБагато жінок недооцінюють важливість правильного вибору сумки, виходять лише з критеріїв її практичності. Але ж це не той аксесуар, який повинен підходити до всього гардеробу і вміщати необхідні дрібниці для повсякденного життя. Це — іміджевий предмет. Хороший спосіб внести «родзинку» в свій образ — купити кольорові сумки. Але для початку необхідно розібратися з їх оптимальним розміром. аксесуари бувають:

  • маленькі;
  • середні;
  • великі.

Враховуйте правило: чим менший розмір, тим яскравіший повинен бути колір виробу для більшої виразності. Однак в разі потреби в образі клатча з багатим декором, доречніше обирати аксесуар стриманого відтінку. Багата кольором сумка великого розміру відмінно вписується в спортивний стиль. Дорожній варіант теж може бути яскравим, щоб не втратити його з поля зору. Для повсякденного образу варто обирати кольорові сумки середнього розміру. Така комбінація «колір-розмір» зручна і привертає погляд оточуючих.

Кольорові сумки: різноманітність матеріалів

Кольорові сумки можуть служити довгі роки, якщо вони виготовлені з високосортної сировини. Тому кожна модниця вдячна виробникам шкіргалантереї, які сумлінно виконують свою роботу. Бренд Пекотоф у виробництві своїх сумок використовує тільки висококласний матеріал. У його команді працюють професіонали своєї справи. Кольорові сумки ми виробляємо з таких матеріалів:

  • Шкіра.
  • Текстиль.
  • Замша.
  • Інші натуральні матеріали.
  • Сучасні штучні.

Прогрес торкнувся і сумочної індустрії, а як інакше, адже модниці хочуть нових натхнень, щоб йти в ногу з часом. Кольорові сумки з гуми або пластику виглядають ефектно, а солом’яний аксесуар завжди привертає увагу своєю природністю. Але безумовним лідером в галантерейному виробництві залишається шкіра. Вона екологічна, тому доречна в багатьох стилях, має високий ступінь моделювання. Цей матеріал легко можна зробити кольоровим, а яскраві аксесуари подобаються багатьом дамам.

Сумки жіночі лакові кольорові викликають захоплений блиск очей

сумки лаковые цветныеСумка — це відмінний спосіб відвести погляд від недоліків фігури і привернути увагу до її переваг. Темний або наближений до натурального колір в такому випадку не помічник. Краще використовувати яскравий блакитний відтінок з блиском. Тому зверніть увагу на сумки лакові кольорові. У них широка палітра відтінків і неймовірний блиск. Такі аксесуари давно зробили крок за межі ретро-стилю.

Фактурна різноманітність кольорових лакових сумок настала завдяки використанню сучасних технологій нанесення спеціальної речовини. Вони дозволяють лакувати навіть примхливі екзотичні матеріали. Тепер сумки жіночі лакові кольорові можна зустріти в аутфітах всіх стилів.

Купити кольорову сумку — додати настрій в образ

Не варто обмежувати себе чорно-білими рамками, купуючи темну сумку для холодної пори року, а світлу — для літа. Купіть кольорову сумку, адже у досконалості межі немає. В інтернет-магазині Пекотоф передбачена додаткова послуга за вибором вишивки для сумки. Кольорові нитки наділять вашу сумку додатковою оригінальністю.