Вечірні сумки

Показано 1–12 із 21

Кожній події відповідає певний дрес-код, який нерідко включає галантерейні доповнення. Вечірні заходи передбачають елегантний зовнішній вигляд гостей. Образ дам неодмінно складається з розкішної сукні і ефектної вечірньої сумки. Маленький аксесуар наділений продуманими деталями, тому досить взяти його в руки, щоб відчути дух нетривіальної події, що наближається.

Вечірній клатч — розкішний атрибут

Винахідник сумки-конверту, іменованої клатчем, залишається невідомим історії моди. Але світу відомий чоловік, який першим продемонстрував цю модель публіці – засновниця знаменитого модного будинку Коко Шанель, яка створила відомі духи, картаті костюми і маленьке чорне плаття. З тих пір, як законодавиця моди з’явилася на людях з такою вечірньою сумочкою, аксесуар став асоціюватися з успіхом і відмінним смаком.

Щоб вечірні клатчі максимально відповідали святковому насторою, їх декорують всілякими елементами. Це виділяє вироби із загальної категорії маленьких сумочок і відправляє в ранг аксесуарів для виняткових подій.

Сумки-конверти відрізняються за:

  • розміром;
  • матеріалом;
  • кольором;
  • наявністю оригінального ремінця;
  • декору.

Передчуття радісної події здатне зменшити почуття міри навіть у професійних модниць, тому ретельно стежте за кількістю декоративних елементів у вечірньому клатчі. Це привнесе в образ рівновагу. Вечірній стиль передбачає продуманість деталей, тому до вибору аксесуару варто підійти відповідально.

Купити клатч зі стразами і без в Україні

Якщо душа модниці просить сліпучого блиску, то оптимальний варіант для неї — клатч зі стразами. Варто одному єдиному промінцю сонця пробитися крізь хмари або напівтемряву концертного залу, як дрібні камінці засяють і подарують простору ефектні відблиски.

Обираючи такий виріб, зверніть увагу на те, наскільки надійно зафіксовані стрази, чи красиве їх огранювання, а також на спектр переливів. Сполучення в дизайні клатча страз, пайеток, бісеру та вишивки роблять сумочку справжнім витвором мистецтва, яке не терпить сусідства з багатим на прикраси і драпірування одягом.
Компанія Пекотоф може запропонувати клатчі вечірні, які сяють не менш, ніж варіанти зі стразами — вироби з лакової або металізованої шкіри, а також з вишивкою блискучою ниткою. Асортимент нашого інтернет-магазину складають моделі власних розробок і виробництва, тому ціни на них виправдані.

Чому варто купити вечірні сумки безпосередньо у виробника

Не кожен день вечірні сумки виходять у світ, більшу частину свого терміну служби вони проводять в гардеробних кімнатах. Нечасте використання продовжує життя вечірніх аксесуарів. Сумки, придбані в респектабельному магазині, практично не піддаються зносу, оскільки виготовляються з висококласних матеріалів.

Почніть збирати колекцію сумочок Пекотоф! Наші аксесуари гідні бути супутниками дам на грандіозних заходах. З нашими сумками ваш настрій завжди буде святковим!